Обчисліть 2,8×3,2+36,18:6,7-1,4 будь ласка якомога швидше! дії розписати в стовпчик дам 40 балів!!


Ответы на вопрос

Отвечает Хадков Женя.

2,8×3,2+36,18:6,71,4=
8,96+36,18:6,7-1,4=
8,96+5,4-1,4=
14,36-1,4=12,96