Обчисліть будь ласка: (5/8+19/36)–1/36?(Даю 15 балів, обчисліть вираз якомога швидше, будь ласка)


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Дарья.
Незнаю чи ясно, відповідь=1 1/8

Отвечает Олексенко Алиночка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(45/72 + 38/72) - 2/72 =

83/72 - 2/72 = 81/72 = 9/8 = 1 1/8