З точки до площини проведені перпендикуляр та похила. Чому дорівнює довжина похилої, якщо довжина

перпендикуляра 12 см, а проекція похилої на площину на 7 см коротша за нього?

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Альбина.

Ответ:

довжина похилої  дорівнює 13см

Пошаговое объяснение:

Перпендикуляр, наклонная и проекция образуют прямоугольный треугольник, в котором перпендикуляр и проекция наклонной являются катетами, а сама наклонная гипотенузой. (см рисунок)

ΔАВС:

АВ = 12 см

ВС = (12 см-7см) = 5 см

\displaystyle |AC| =\sqrt{(BC)^2+(AB)^2} =\sqrt{12^2+5^2} =\sqrt{144+25} =\sqrt{169} =13 (см)

#SPJ1