Похила дорівнює 6 см. Чому дорівнює проекція цієї похилої на площину, якщо похила утворює з

площиною кут 30°?

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Полина.

Ответ:

проекция  = 6*cos 30 = 6 *√3/2 = 3√3 см

Пошаговое объяснение: