Маруся склала задачу " я накреслила прямокутник довжина однієї з його сторін 5см, а периметр 14 см

.Яка площа цього периметру ? " Нужна обернена задача срочно,Даю 80 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Пошаговое объяснение:

1 сторона = 5 см

2 сторона = х см

Р = 14 см

2 * (5 + х) = 14

10 + 2х = 14

2х = 14 - 10

2х = 4

х = 4 : 2

х = 2

2 сторона = (х) = 2 см

Р = 2 * (5 + 2) = 2 * 7 = 14 см

S = 5 * 2 = 10 см²