Довжина прямокутного паралелепіпеда 40 см, ширина становить три пятих довжини а висота три

четвертих ширини обчисліть обєм

Ответы на вопрос

Отвечает Лобацевич Соня.
Відповідь:40÷5×3=24
24÷4×3=18
40×24×18=17280см²