Обчисли значеня виразу 52 - (23.49 : 2.7 + 3.4) * 2.8 плиз полным обяснением


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Юлия.

Відповідь:

спочатку виконуємо дію ділення в дужках потім додавання в дужках далі множимо в кінці віднімаємо. Буде 18,12

Покрокове пояснення:

1)23,49:2,7=8,7  (перша дія в дужках)

2)8,7+3,4=12,1   (друга дія в дужках)

3)12,1*2,8=33,88 (третя дія множення, бо спочатку множимо а потім віднімаємо)

4)52-33,88=18,12 (послєдня дія)

надеюсь поміг) постав як найкращий ответ пж

Отвечает Литвинов Юра.

Ответ:

18,12

Пошаговое объяснение:

1) 23,49 : 2,7 = 8,7

2) 8,7 + 3,4 = 12,1

3)12,1 * 2,8 = 33,88

4) 52 - 33,88 = 18,12