Кондитерські вироби, що містять крем,можна зберігати в належних умовах упродовж 36 год. До якого

часу можна споживати торти? (Біля кожної коробки вказано дата виготовлення торта.) 1)Виготовлений 15 квітня о 11 год 15 хв. 2)Виготовлений 14 квітня о 17 год. 3)Виготовлений 15 квітня о 7 год 50 хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Кашненко Карина.

чё писать в ответе:

перший торт можна зберігати до 16 квітня 23 годин 15 хв

другий торт можна зберігати до 16 квітня 5 годин

третій торт можна зберігати до 16 квітня 19 годин 50 хвилин
или короче:

1-до 16 квітня 23год 15 хв, 2- до 16 квітня 5 год, 3-до 16 квітня 19год 50 хв

Пруф:

36-24=12 это означает, что торты можно сохранять 1 день 12 часов. и так...
15+1 = 16

11+12=23

перший торт можна зберігати до 16 квітня 23 годин 15 хв
14 + 1 =15
17+12=29
29-24=5
другий торт можна зберігати до 16 квітня 5 годин

15+1=16

7+12=19

третий торт можна зберігати до 16 квітня 19 годин 50 хвилин

я не знаю, на сколько это правильно, но я устала. можно лучший ответ? баллов мала для такого формата :")