У Черкаській області у 2012 році народилося 12797дітей, а по всій Україні у 2012 народилися 520704.

Скільки відсотків загальної кількості дітей, народжених в Україні в 2012 році, становлять діти, які народилися в Черкаській області? Відповідь округліть до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Голобоков Эдик.

Ответ:

520704-100%

1

2797-х

х =( 12797×100):520704

х=2,45%

Пошаговое объяснение:

Отвечает Тихонова Даша.

Ответ:

2,46%

Пошаговое объяснение:

(12797 : 520704) * 100% = 0,02457 * 100 = 2,457 ≈ 2,46%