Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,8. Знайди ці числа, якщо одне з них

на 2,4 більше другого.   Менше число дорівнює : Більше число дорівнює :. срочноооооооо плизззззз​

Ответы на вопрос

Отвечает Королькевич Клим.

2,4:2=1,2

8,8-1,2=7,6 - число яке меньше

8,8+1,2=10 - число яке більше

Перевірка:

7,6+10=17,6

17,6:2=8,8

Значить відповідь правильна!

Отвечает Субботин Захар.

Пошаговое объяснение:

1 число = х

2 число = х + 2,4

Ср. арифм. = 8,8

(х + х + 2,4) : 2 = 8,8

2х + 2,4 = 8,8 * 2

2х + 2,4 = 17,6

2х = 17,6 - 2,4

2х = 15,2

х = 15,2 : 2

х = 7,6

1 число = (х) = 7,6

2 число = (х + 2,4) = 7,6 + 2,4 = 10

Проверка:

(7,6 + 10) : 2 = 17,6 : 2 = 8,8