СПАСИТЕ МАМА УБИВААЕТТ У прямокутному трикутнику один з кутів дорівнює 60°, а сума довжини

гiпоте- нузи та меншого катета дорівнює 28,2 см. Знайди гіпотенузу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Костюхина Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано: Δ АВС, ∠А=90°, ∠С=60°

АВ, АС - катети, ВС- гіпотенуза (це можна не писати в умові)

АС+ВС=28,2 см

Знайти: ВС-?

Розв'язання:

∠В= 180°-90°-60°=30°

АС=\frac{1}{2}ВС (як катет, що лежить проти кута у 30°)

Нехай АС = х, тоді ВС=2х

х+2х=28,2 см (за умовою)

3х=28.2

х=9,4 см

Маємо АС=х =9.4 см, ВС=2х=2*9,4=18,8 см

Відповідь: ВС=18,8 см

P.S. А мама могла бы и помочь, а не убивать ребенка ;))))

Отвечает Ярый Витя.

Ответ:

18.8

Пошаговое объяснение: