Срочно Автомобіль проїхав 136,5 км за 2,5 год. Яку відстань подолає автомобіль за 3,2 год з тією

самою швидкістю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сокол Георгий.

Відповідь:17,472 км автомобіль подолає за 3,2 год.

Покрокове пояснення:

136,5:2,5=5,46(км/год)

5,46×3,2=17,472(км)