Автомобіль за 3 год,проїхав 270 км.Яку відстань подолає автомобіль за 5 год,якщо рухатиметься з

тією самою швидкістью? (Желательно розписать условие и решение.)

Ответы на вопрос

Отвечает Прохисова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Відстань,км                     270                   ?

Час,год                             3                      5

Швидкість,км/год            ?                       ?

Автомобіль за 3 год,проїхав 270 км,тому його швидкість складає

270:3=90 км/год.Якщо він буде рухатися з тією самою швидкістью,то за 5 годин він проїде 5*90=450 км.

1)270:3=90( км/год)-швидкість автомобіля,

2)5*90=450 (км)-проїде за 5 год.