Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 7. Знайдіть суму цих чисел.​


Ответы на вопрос

Отвечает Вершинин Александр.

Відповідь:

n=(а+в+с)/3

а+в+с=3n

n=7*3

n=21

Покрокове пояснення: