У трикутнику АВС знайдіть сторону АС , якщо кут В=30° , кут С=45° , сторона АВ дорівнює 5√2см​


Ответы на вопрос

Отвечает Каранашев Идар.

Пошаговое объяснение:

АВ/sinC=AC/sinB=BC/A

(5корень2) /sin45=AC/sin30

AC=(5корень2) ×sin30 : sin45=

=5корень2×1/2 : корень2 /2=

=5корень2×1/2×2/корень2=5 см