Катер плив 1,5 год проти течії та 2,4 за течією Власна швидкість катера 22,4 км/год а швидкість

течії ріки 1,6 км/год На скільки більше кілометрів катер проплив за течією ріки ніж проти течії

Ответы на вопрос

Отвечает Одинцова Лида.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

22,4 - 1,6 = 20,8 (км/год)  швидкість катера проти течії річки

22,4 + 1,6 = 24 (км/год) швидкість катера за течією річки

20,8 * 1,5 = 31,2 (км)   катер проплив проти течії

24 * 2,4 = 57,6 (км)  катер проплив  за течією

57,6 - 31,2 = 26,4 (км)  на стільки катер проплив за течією ріки ніж проти течії