маса двох динь й одного кавуна дорівнює 20 кг причому маса дині у два рази менша за масу кавуна.

яка маса дині?

Ответы на вопрос

Отвечает Киевский Камран.

Нехай маса кавуна 2х, тоді маса дині х.

х + х + 2х = 20

4х = 20

х = 20 : 4

х = 5 (кг) — маса дині.

-----------

5 + 5 + 2 · 5 = 20

10 + 10 = 20

20 = 20

Відповідь: маса дині 5 кг