Срочно¡!! У змаганнях з багатоборства переможець їхав на велосипеді 2 год зі швидкістю 24,3

км/год і плив 3 год по річці зі швидкістю 12,6 км/год. Знайти середню швидкість чемпіона?​

Ответы на вопрос

Отвечает Субботина Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 * 24,3 = 48,6 км їхав на велосипеді

3 * 12,6 = 37,8 км плив по річці

2 + 3 = 5 годин час, потрачений на весь шлях

48,6 + 37,8 = 86,4 км весь шлях

86,4 : 5 = 17,28 км/год середня швидкість чемпіона