Сума довжин двох сторін трикутника дорівнює 15 см а довжина третьої сторони складає 0,8 від цієї

суми. Знайди периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенов Илья.

Ответ:

27 см.

Пошаговое объяснение:

0,8 * 15 = 12 (см) третя сторона

Р=15 + 12 = 27 (см)