Задача Знайти площу і периметр прямокутника якщо довжина 12 см а ширина має 60 % від довжини

Допоможіть!

Ответы на вопрос

Отвечает Трусова Александра.

Відповідь:

Площа: 84см^2
Периметр: 38см

Покрокове пояснення:

Дивись 60% від 12 це - буде 7,2 ~ 7см

S=a*b=12*7=84см^2
P=(12*2)+(7*2)=24+14=38см
Якщо брати 7,2 то
S=86,4см^2

P=38,4см

Отвечает Шашнева Юля.

Ответ:.

Пошаговое объяснение:.