Остап і Віта одночасно виїхали на велосипедах назустріч одне одному. Остап проїхав до зустрічі 3630

м, a Bita 2370 м. З якою швидкістю рухалася кожна дитина, якщо вони щохвилини наближа- лися на 400 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Mazur Matvey.

Ответ: 242м/мин; 158м/мин

Пошаговое объяснение:

Путь, который проехали Остап и Вита равен:

S=S1+S2=3630+2370=6000м

Время в пути Остапа и Виты равно:

t=S/Vc=6000/400=15мин.

Скорость Остапа равна:

V1=S1/t=3630/15=242м/мин

Скорость Виты равна:

V2=S2/t2=2370/15=158м/мин

Отвечает Демьянова Кристина.

Ответ:

Знайдемо шлях, який проїхали діти разом: S=3630+2370=6000 м,

якщо вони наближались  щохвилини на 400 м то всього вони їхали кожний t=6000/400=15 хв

Знайдемо швидкість кожної дитини  V1=3630/15=242 м/хв   V2=2370/15=158 м/хв

Відповідь: Швидкість Остапа 242 м/хв ,Швидкість Віти 158 м/хв

Пошаговое объяснение: