Вiра й Остап одночасно вийшли назустріч одне одному зі своїх бу- динків. Вони зустрілися через 10

хв. Віра рухалася зі швидкістю 70 м/хв. а Остап - 80 м/хв. Яка відстань між будинками Віри й Остапа?​

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Вика.

Віра – 70 м/хв

Остап – 80 м/хв

Час – 10 хв

Відстань між будинками – ?

1) 70 + 80 = 150 (м/хв) – швидкість зближення Віри й Остапа;

2) 150 • 10 = 1500 (м)

Відповідь: відстань між будинками Віри й Остапа 1500 метрів.