трактористи зорали в перший день 12% поля,в другий день 24% поля.Після цього залишилося зорати 320

га.Скільки гектарів займає поле? P.S Дам 20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Зощук Діана.

Ответ:

Знайдемо скільки всього відсотків поля зорали:

12+24=36%

Оскільки все поле дорівнює 100%,а зорали 36%,знайдемо,скільки % становить те,що залишилося зорати.

100%-36%=64%

320 га = 64%

Знайдемо,скільки дорівнює 1% всього поля

320:64=5(га)

5 га - 1% поля

Знайдемо,скільки гектарів займає поле:

5×100=500 га

Відповідь: 500 га займає поле.