Трактористи зорали першого дня 12% поля, другого дня – 24% поля. Після цього їм залишилось зорати

320 га. Скільки гектарів займає поле?

Ответы на вопрос

Отвечает Черникова Ангелина.

Ответ:

500 га

Пошаговое объяснение:

Нехай все поле- х га, тоді першого дня зорали- 0,12х, другого- 0,24х. Складемо рівняння:

0,12х+0,24х+ 320= х

0,36х-х= -320

-0,64х= - 320

Х=500 га- все поле

Отвечает Корытов Алексей.

Відповідь:

1) 12+24=36 (%) - зорали поля всього

2) 100-36=64 (%) - залишилось зорати

Оскільки 64%=320 га, то

3) 320*100/64=500 (га) займає поле

Відповідь: поле займає 500 га

Покрокове пояснення:

перевірка:

1) 500*12/100=500*0,12=60 (га) зорали першого дня

2) 500*24/100=500*0,24=120 (га) зорали другого дня

3) 60+120+320=500 (га) всього поля