Допоможіть рішити задачу. Трактористи першого дня зорали 200га поля. Це 1-4 всіх орних земель.

Другого дня зорали 350га. Скільки гектарів поля потрібно ще зорати?

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Ксения.

Ответ:

250 га

Пошаговое объяснение:

200÷1-4=800 (га)- все поле

800-350-200=250 (га)- осталось вспахать