Ширина прямокутника дорівнює 12 см, а довжина - в 8 разів більша. Знайди периметр цього

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванченко Гриша.

Ответ:

216 см

Пошаговое объяснение:

12 × 8 = 96 (см) - длина прямоугольника

(96 + 12) × 2 = 108 × 2 = 216 (см) - периметр прямоугольника

Отвечает Адамов Иван.

Ответ:

Довжина=12*8=96см

Р=12*2+96*2=216см