Розв'яжіть задачу Микола велосипедом вирушив із селища Райдужного додому. Одночасно із дому пішки

вирушив йому назустріч його батько. Відстань від Райдужного до їхнього дому дорівнює 62 км. Під час зустрічі з'ясувалося, що шлях, який подолав батько, становить шляху, який подолав Микола. Скільки часу був у дорозі Микола до зустрічі з батьком, якщо його швидкість була на 4,5 км більша, ніж швидкiсть батька?Допоможіть будь ласка!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

4 години.

Пошаговое объяснение:

Нехай Микола подолав до зустрічі х км, тоді батько 11х/20 км.

х + 11х/20 = 62;  31х/20 = 62;  х=62*20:31=40

Микола подолав 40 км, батько 62-40=22 км.

Нехай швидкість Миколи х км/год, тоді швидкість батька х-4,5 км/год. В дорозі вони пробули однакову кількість часу.

40/х = 22/(х-4,5)

40х - 180 - 22х = 0;  18х=180;  х=10

Швидкість Миколи 10 км/год, він проїхав 40 км, отже в дорозі був

40:10=4 години.