Даю 40 Балога. Тіло рухається прямолінійно за законом x(t) = 2/3t²-t2.В який момент часу швидкість

буде дорівнювати 0​

Ответы на вопрос

Отвечает Полуянова Виктория.

Ответ:

x(t) = 2/3t³-t²

v(t)=x'(t) =( 2/3t³)'-(t²)'=2t²-2t

v(t)=0

2t²-2t=0

2t(t-1)=0

t₁=0 сек не підходить за умовою

t₂=1 сек

Відповідь: через 1 сек  швидкість тіла буде дорівнювати 0

Пошаговое объяснение: