Спростити вираз 4.2x + 3.7x - 2.5x


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Відповідь:

5.4x

Покрокове пояснення:

Винесемо х за дужки:

x * (4.2 + 3.7 - 2.5)

Виконаємо дії в дужках:

x * (4.2 + 3.7 - 2.5) = 5.4 * x

Маємо спрощену відповідь

Отвечает Тепляшин Ваня.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

4.2x + 3.7x - 2.5x=(4.2 + 3.7 - 2.5)x=5,4х

Подібні доданки. Тому проводимо дії з коефіцієнтами.