У магазині продали 150 кг фруктів.у перший день продали 11/30 усіх фруктів а в другій 3/10усіх

фруктів.Скільки кг фругтів було подано за два дні

Ответы на вопрос

Отвечает Корепина Аня.

Ответ:

100 кг

Пошаговое объяснение:

1) 150:30*11=55 (кг) фруктів продали у перший день

2) 150:10*3=45 (кг) фруктів продали за другий день

3) 55+45=100 (кг) фруктів продали за два дні