На відстані 12 см від центра кулі проведено площину. Площа утвореного перерізу дорівнює 64π см^2

.Знайти радіус кулі.(роспишите пожалуста)

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Алла.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

Sпер. = 64π см²

h = 12 см

Найти: r  - ?

Площа перерізу : Sпер. = πr² звідси знайдемо радіус , який є катетом  трикутника

r = √S/π = √64π/π = √64 = 8 см

Знайдемо радіус кулі згідно т. Піфагора

R = √(8² + 12²) = √64 + 144 = √208 см