Площа круга - 9п см². Знайди його довжину


Ответы на вопрос

Отвечает Топчиёва Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа круга дорівнює: S = πR² звідси знайдемо радіус

R²= S/π = 9π/π = 9

R = √9 = 3 см

Знайдемо довжину круга :

С = 2πR = 2π * 3 = 6π см