У першому цеху було в 5 разів більше робітників.Ніж у другому.Після того як з першого цеху

звільнилось 6 осіб,а 8 перевели до другого цеху,в першому цеху стало людей двічі більше ,ніж у другому.Скільки робітників було у кожному цеху спочатку?Дам 40 балів !!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.

Пошаговое объяснение:

1 цех = 5х рабочих было сначала

2 цех = х рабочих было сначала

5х - 6 - 8 = 2(х + 8)

5х - 14 = 2х + 16

5х - 2х = 16 + 14

3х = 30

х = 30 : 3

х = 10

1 цех = (5х) = 5 * 10 = 50 рабочих было сначала

2 цех = (х) = 10 человек было сначала

Проверка:

50 - 6 - 8 = 36 (рабочих) - стало в 1 цеху

10 + 8 = 18 (рабочих) - стало во 2 цеху

36 : 18 = 2 (раза) - больше рабочих стало в 1 цеху