Розв'яжіть задачу:У Першому цеху було в 5 разів більше робітників, ніж у другому. Після того як з

першого цеху 8 робітників перевели до другого цеху, в обох цехах робітників стало порівну. Скільки робітників в кожному цеху було спочатку? Розв'язувати через нехай

Ответы на вопрос

Отвечает Шеин Тёма.
Было В 1 цехе 5х а во 2 х Стало в 1 цехе 5х -8 а во 2 х+8 5х-8=5х+8 5х-х=8+8 4х=16 Х=4