18. 6_ =. _27. хзнайдіть невідомий член пропорції​


Ответы на вопрос

Отвечает Сачков Вадим.

Ответ:

 \frac{18}{27}  =  \frac{6}{x}

 \frac{2}{3}  =  \frac{6}{x}

2x = 18

x = 9

Пошаговое объяснение:

Можно лучший ответ

Можна найкраща відповідь