Уздовж однієї ділянки дороги розтавлено 36 ящиків з піском ,а вздовж другої 16 таких ящиків .На

першій ділянціга 100 ц піску більше ,ніж на другій .Скільки піску на кожнійділянці дорогу Пжжжжж очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Ковтунов Вадим.

Відповідь:

На першій ділянці - 180 ц піску, а на другій 80 ц піску.

Покрокове пояснення:

1) 36 - 16 = 20 (ящ.)

2) 100 : 20 = 5 (ц)

3) 36 · 5 = 180 (ц)

4) 16 · 5 = 80 (ц)