Знайдіть відстань між точками А та В, якщо A(7; -7 ; 10) , B(1; -4; 4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Грахова Валерия.

Ответ:

AB=\sqrt{(1-7)^2+(-4-(-7))^2+(4-10)^2} =\sqrt{36+9+36} =\sqrt{81} =9

Відповідь 9

Пошаговое объяснение: