Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 3 3/7 м , його довжина становить 7/8 ширини, а висота

Обчисліть об'єм паралелепіпеда. - 5/6 ДОВЖИНИ.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Решение:

3\frac{3}{7}*\frac{7}{8}=3 (ш)

3*\frac{5}{6} =2.5 (в)

3\frac{3}{7}*3*2\frac{1}{2}  =3\frac{3}{7}*6\frac{1}{2}=25\frac{5}{7} (м³) - об'єм прямокутного паралелепіпеда

Ответ:

25\frac{5}{7}  м³

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

25. 5/7 м³

Пошаговое объяснение:

Ширина = 3. 3/7 м

Длина = 7/8 ширины

Высота = 5/6 длины

1) 7/8 * 3. 3/7 = 7/8 * 24/7 = 1/1 * 3/1 = 3/1 = 3 (м) - длина

2) 5/6 * 3 = 15/6 = 5/2 = 2. 1/2 (м) - высота

3) 3. 3/7 * 3 * 2. 1/2 = 24/7 * 3 * 5/2 = (24*3*5)/(7*2) = 360/14 = 25. 10/14 = 25. 5/7 (м³) - объем