Богдан удвічі молодший від свого батька і втричі старший за свою племінницю. Скільки років

Богданові, якщо вік усіх трьох разом дорівнює віку 80 річної бабусі Богдана?

Ответы на вопрос

Отвечает Фаткулин Никита.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение:

x - возраст племянницы.

3x - возраст Богдана.

2·3x=6x - возраст отца.

x+3x+6x=80 ⇒ x=80/10=8 лет племяннице.

3·8=24 года Богдану.