Бабусі 60 років.Вона старша від мами на 25 років, а я молодший від мами у 5 разів. На скільки років

я молодший від бабусі?

Ответы на вопрос

Отвечает Руднев Макар.

Ответ:

на 53 года

Пошаговое объяснение:

60-25=35

35÷5= 7

60-7=53

Отвечает Веселов Женя.

Ответ:

1)60-25=35 -  мамі

2)35:5=7 - тобі

3)60-7=53 - на скiльки

Відповідь: на 53

Пошаговое объяснение: