5бкласстын 17 окуучусу спрот ийримине, 12си музыка ийримине,5 окуучу спортко да,музыкага да

катышат. Ал эми алтоо спортко да, музыкага да барбайт. 5б класста канча окуучу бар?

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.

Ответ:

17+12=29

29+5=34

34+6=40

Ж: бир класста 40 окуучу бар