40 ст-це 2/5 усієї книжки Всього-?


Ответы на вопрос

Отвечает Жигимонт Анна.

Ответ:

1) 40:2=20(ст.) - одна п'ята

2) 20×5=100(ст.)

Відповідь: у книжці є 100 сторінок

Отвечает Бадретдинова Лира.

Ответ:

:) :) :)

Пошаговое объяснение:

40:2=20 ст-це \frac{1}5} книги

20* \frac{1}{5} =100 ст у повный книзі