Як розв'язати рівняння 1525(700+х)=238​


Ответы на вопрос

Отвечает Исакичева Ксения.

Ответ:

1525(700+х)=238

1067500+1525х=238

1525х=238-1067500

1525х=-1067500

х=-1067500/1525