3. Тетянка з бабусею наліпили с вареників з капустою, а з м'ясом - на 15 вареників більше. 1)

Складіть вираз для обчислення кількості вареників з м'ясом. 2) Складіть вираз для обчислення загальної кількості вареників, яку було наліплено. 3) Обчисліть значення цих виразів, якщо с = 13 срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Алина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

нехай з капустою наліпили с вареників тоді з мясом наліпили с+15 вареників

1)с+15 з мясом 13+15=28

2)с+с+15=13+13+15=41 вареник всього

Отвечает Филатов Алексей.

Ответ:

Ie3ho3j2i29wp12m3j30392252873646

Пошаговое объяснение:

4

Ieuhejejeujejejehejejjej

Jrjrieieieieijejrrj3oe9388302ojehshsnsn

Jejejejrjrjrjruurrurj4j400383839393939 (。◕‿◕。)