Першого дня купили 4,2 кг борошна, що на 3,25 кг меньше, ниж другого. За третий день купили ще 10,7

кг борошна купили за ци три дня

Ответы на вопрос

Отвечает Лисюк Сергій.

Ответ:

1) 4,2+3,32=7,52 (кг) ІІ дня

2) 4,2+10,7+7,52=22,42 (кг) разом

Відповідь: за три дні купили 22,42 кг.