У магазині канцтоварів Софія та Аліна вирішили придбати олівці та фарби. Вартість упаковки

олівців – х грн, фарб – у грн. Завдання 1. Запиши, що означають наступні вирази: 1) 2х + 3у = 65 - _____________________________________________ 2) 3х – 3у = 12 - _____________________________________________ 3) 4х - 16 = 4у - _____________________________________________ 4) 5х + 2у = 109 - ____________________________________________

Ответы на вопрос

Отвечает Бергель Анна.

2х + 3у = 65
ответ: x1 = -3*re(y)/2 - 3*i*im(y)/2 + 65/2

3х – 3у = 12
ответ: x1 = re(y) + i*im(y) + 4

4х - 16 = 4у
ответ:  x1 = re(y) + i*im(y) + 4

5х + 2у = 109
ответ: x1 = -2*re(y)/5 - 2*i*im(y)/5 + 109/5