Довжина однієї сторони прямокутника дорівнює 12 см, а довжина другої становить 2/3 від довжини

першої. Знайди периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бадахшанова Ариана.

Ответ:

12 : 2•3=18(см)

1 спосіб:

Р= (12+18)•2 = 60(см)

2спосіб:

Р =12+12+18+18=60(см)

3спосіб:

Р = 12+18+12+18=60

Отвечает Федосеев Александр.

Пошаговое объяснение:

2:3=1,5

12*1,5=18