Одна сторона трикутника у 3 рази менша від другої та на 23см менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 133 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Матвиенко Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

первая х

вторая 3 х

третья Х +23

Х +3 х +х +23 = 133

5 х = 110

х = 22 - первая

3*22 = 66 - вторая

22+23 = 45 - третья.