Сторони паралелограма дорівнюють 4 см і 10 см. Знайдіть його периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Семченко Андрей.

Відповідь:

28 см

Покрокове пояснення:

Периметр - це сума всіх сторін. У паралелограма дві протилежні сторони рівні. Тому Р=2(а+в)

а=4 см, в=10 см

Р=2(4+10)=2*14=28 см