Знайди найменше спільне кратне знаменників дробів: 1/8; 1/12 і 3/20 Срочно!!!!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Разумовский Влад.

Ответ:

НСК (8, 12, 20) = 120

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти найменше спільне кратне чисел, потрібно розкласти їх на прості множники, виписати множники більшого числа і доповнити їх множниками меншого:

8 | 2

4 | 2

2 | 2

1 |

8 = 2*2*2

12 | 2

6 | 2

3 | 3

1 |

12 = 2*2*3

20 | 2

10 | 2

5 | 5

1 |

20 = 2*2*5

НСК (8,12,20) = 2*2*5*3*2 = 120